«Кварталівці» дожартувалися: українців дуже обурили висміювання українського міста (відео)

15 мая 2018, 11:50 15204

До "Електронної книги скарг України" написав громадянин на ім'я Євгеній, який скаржиться на те, що Квартал глузував з жителів його рідного міста.

У тексті скарги йдеться:

«12 травня 2018 року на телебаченні транслювали випуск нового Вечірнього кварталу в Туреччині.

Величезне обурення викликало те, як сатирично висміяли жителів малого містечка Козятин у Вінницькій області, починаючи з 21 хвилини до 31 хвилини. Ніколи наше місто не називали “Казлятин”, не було Казлятинської хвороби, не було такого гімна Казлятина, проявляється особлива неповага до 28 000 жителів та особлива ненависть до міста та й дуже образлива назва з прямим посиланням, що це саме наше місто.

Команда кварталу, як мінімум повинна пояснити та вибачитись за цю сатиру перед жителями міста, де не вбивають в маршрутці або десь в черзі, немає хвороби від якої постійно тошнить, де не вимирає населення з тими темпами, як сказав Кошевий, а особливо за назву яку карикатурно зліпили з рос. Казатин та укр. Козятин. Дуже неприємно Вечірній квартал».

Источник: Електронна книга скарг України
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить (16)
Комментарии (16)
  • ОЛя 20.05.2018, 22:32

    Ну немного неудачно ребята пошутили, думаю это не преступление

  • Detka 20.05.2018, 11:57

    Прикольное видео)))) Ребята хоть что-то делают, чтобы украсить наши серые будни)))) Так держать) Зеленский молодец))))))

  • Марина 20.05.2018, 09:37

    Класне смішне відео. В анекдоті про Вовочку також не завжди правда, але ж всі Вови не об'єднуються писати електронну питицію

  • Рома 19.05.2018, 20:29

    В кожному жарті є доля правди. Нам потрібно задуматися і зробити висновки.
    А кому не подобається наше місто то чого ви сюди претеся і тим паче про нього говорите.

  • Українець 19.05.2018, 17:17

    Та ладно, пошутили трохи)))) Главна проблєма наших граждан в невмінні жартувати))) Не беріть близько до серця

  • Наталья 19.05.2018, 16:10

    Зеленський молодець

  • Дмитрий 19.05.2018, 16:08

    Переїхав з цього міста давно і повертатись не збираюсь! Всім миру!

  • NikaKlybnika 19.05.2018, 16:05

    Я з Козятина, мене зовсім не дратує це відео. Як жартують над Верховною радою чи президентом, то це норма, а як над його величністю Козятином, то катастрофа. Моя думка, що місто потихеньку деградує, більшість населення виїжджають, роботи немає, а центр міста перетворили на стихійний ринок!

  • Мері 17.05.2018, 00:40

    Насткільки ви бідні, що не вмієте сміятися над собою!!!!

  • ЦЫУ 15.05.2018, 15:21

    Козлятин Козел 15.05.2018, 15:18
    Ты, сцуко, коренной житель кацапского мухосранска. Пшло нах на рамблер

  • УАцу 15.05.2018, 15:20

    Ну это еврейский юмор. Он отличается отсутствием каких-либо моральных и этических норм

  • Козлятин Козел 15.05.2018, 15:18

    Я коренной житель Козлятина. Квартал прав. Здесь одни козлы поддержавшие подонков обосцанного майдана в 2014-м. Вот теперь и хавайте, уроды рагули!

  • ВЕЩИЙ OLEG 15.05.2018, 15:18

    Солдафонский юмор.

  • Pravda 15.05.2018, 13:44

    Eti debili klouni vseh dostali...

  • Ronald 15.05.2018, 12:40

    Так, Зеленський зі своєю командою вже дістали, вони (радуют только ПаРашу) то хай туди і їдуть, нема їм більше що робити у Київській Русі. Їдь у КацапоМутантію.

  • ТСН 15.05.2018, 12:17

    в Україні йде громадянська війна

Имя *